
Popcorn and TCBY for sale!!!
Popcorn will be on sale Thursdays for all students. The cost is $2.50 per bag (exact change please).
TCBY Frozen yogurt will be on sale Fridays for Grades 1-8. The cost is $4.00 per bowl (exact change please). To cut down on single-use plastic, no spoons will be provided. Please bring your own re-usable spoon.
Updated on Thursday, October 06, 2022.